ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Грудня 10, 2019, 03:38:17 am *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Голосування
Питання: Що для вас інтернет?
Нескінченне джерело інформації
Велика помийна яма
Засіб спілкування, пошук друзів
Заробіток грошей
Свій варіант

Сторінок: 1 2 [3]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інтернет - уподобання чи психічна залежність?  (Прочитано 18124 раз)
Настюша Іщук
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #30 : Квітня 28, 2012, 12:58:01 pm »

На мою думку інтернет-це уподобання,адже там знаходять нових друзів,це джерело інформації))))  Усміхнений
Записаний
Таня Кавка
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #31 : Травня 06, 2012, 08:19:18 pm »

Кавка Тетяна- 1 курс відділенні "Лікувальна справа".
Я проголосувала з теми: "Інтернет - уподобання чи психічна залежність", обравши варіант відповіді, що Інтернет - це нескінченне джерело інформації.

На мою думку інтернет це- залежність, психічний розлад, нав'язливе бажання підключитися до Інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися від Інтернету. У 2008 році вона була визнана офіційною хворобою. Визначення захворювання і його діагностичні критерії були розроблені співробітниками Пекінського центрального військового госпіталю.

Багато людей почали використовувати всесвітню мережу не тільки для роботи чи пошуку інформацію, а як засіб життя. З'явилися чати, сайти знайомств. Люди сидять днями і ночами переписуються, бавляться в ігри. Науковці академії наук Китаю, провівши високоточне дослідження - магнітно-резонансну томографію, довели, що Інтернет-залежність згубно впливає на мозок людини. Як зазначають дослідники, вплив цього виду залежності на організм людини (а особливо на головний мозок) є майже ідентичним є дуже подібним до впливу, який на собі відчувають наркозалежні.

Але для профілактики Інтернет-залежності лікарі радять хоча б раз на годину розминати руки, робити вправи для очей, ну і звичайно ж  не проводити весь свій вільний час перед монітором комп’ютера.

Отже, наше здоров’я- у наших руках!!!!!
Записаний
Аня Крицька
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #32 : Травня 07, 2012, 09:20:40 am »

Як на мене, Інтернет- уподобання, яке  поступово переходить у психічну залежність. Безперечно, Інтернет- це серйозна хвороба , з якою потрібно боротися. Усміхнений Підморгую Веселий
Записаний
Заріна Таібова
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #33 : Травня 07, 2012, 09:25:33 am »

Я вважаю, що  Інтернет це уподобання. Але іноді воно переростає у психологічну залежність. Ця особливість залежить від самої людини, а також від її сили волі.....))))))))))))
Записаний
Уляна
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #34 : Травня 07, 2012, 09:36:34 am »

На мою думку, немає однозначної відповіді на це запитання...З однієї сторони - це дуже корисне, глобальне джерело інформації, з іншої - велика яма, в яку затягує молодь(соціальні мережі, форуми, ігри тощо). Дуже важливо слідкувати за тим, щоб уподобання та інтерес не переріс у психічну залежність. На жаль, не всім вдається обмежити свій час перебування в мережі, але це дуже важливо. Отже, я вважаю, що Інтернет - це уподобання, яке, якщо не бути достатньо уважним, може перерости в глибоку психічну залежність. Усміхнений
Записаний
olga
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #35 : Травня 07, 2012, 09:43:52 am »

Ольга Сакович студентка відділення Лікувальної справи 1 курсу
Я проголосувала на тему: "Інтернет- уподобання чи психічна залежність". Тепер надсилаю Вам свою думку по даній темі у вигляді звіту:
Для мене інтернет це є лише пошук потрібної інформації і не більше.
Інтернет є досить цікавою річчю, але не для всіх. Що до мене я не дуже сильно полюбляю відвідувати різноманітні сторінки, скачувати різні media-сайти, для мене кращим є прогулянка на свіжому повітрі разом із своїми найкращими друзями, сходити на активний відпочинок разом із своєю родиною, або просто подихати свіжим повітрям. Деякі люди не розуміють ціну того часу який вони витрачають на інтернет в них виникає залежність, але чому? це дуже важко зрозміти тому вперед як кажуть ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ НЕ УПУСТИ ЙОГО))))))))))))))))))))))))))))
Записаний
Мирослава
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #36 : Травня 07, 2012, 04:36:30 pm »

Яроцька Мирослава- 1 курс відділенні "Лікувальна справа".
Я проголосувала з теми: "Інтернет - уподобання чи психічна залежність", обравши варіант відповіді, що Інтернет - це нескінченне джерело інформації.
Інтернет - це більшість мого часу, тут я працюю . Я волонтер тому мені приходиться більшість сидіти в інтернеті .
Записаний
Аліна Дашкевич
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #37 : Травня 10, 2012, 10:02:07 am »

На мою думку Інтернет це уподобання, яке поступово може перерости в психічну залежність.

На сьогоднішній день проблема взаємодії людини й комп'ютера є однією з актуальних.
Комп'ютер виконує широкий діапазон завдань: програвання музики й радіо, відображення кінофільмів і телевізійних каналів, фіксація текстових наробітків, відображення текстів, графічних об'єктів і анімації, виконання функцій телефону й калькулятора, відображення й надання здатності дослідження глобальних мереж і ролі в електронних іграх, а також багато чого іншого. Таким чином, перед дитиною, підлітком розкривається новий мир незліченної кількості можливостей і інтересів, який "відключає" його від справжнього миру, "перемикаючи" на себе. Але поряд з позитивними моментами при взаємодії підлітка з комп'ютером виникають проблеми, зв'язані, насамперед, із психологічними навантаженнями.

Формування комп'ютерної залежності відбувається не миттєво, а поступово.

Можна виділити стадії формування даної залежності:
1. Стадія легкої захопленості.
2. Стадія захопленості.
3. Стадія залежності.
4. Стадія прихильності.

Отже я вважаю, що людям потрібно навчитись контролювати себе, свої дії, щоб Інтернет - не став залежністю...!
Записаний
Іра Демянишинае
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #38 : Лютого 11, 2013, 06:39:14 pm »

Інтернет - це  ,в першу чергу, інформація. А той, хто володіє інформацією - володіє світом  (якось так).  Причому вся інформація дістається до нас швидко, це ще один плюс, бо ми заощаджуємо свій дорогоцінний час. Усміхнений
Записаний
Сторінок: 1 2 [3]   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ | Powered by SMF 1.1.4.
© 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.

Minerva Theme | The Simple Machines Forum Directory