ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Липня 03, 2020, 12:39:19 pm *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Голосування
Питання: Що для вас інтернет?
Нескінченне джерело інформації
Велика помийна яма
Засіб спілкування, пошук друзів
Заробіток грошей
Свій варіант

Сторінок: 1 [2] 3   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інтернет - уподобання чи психічна залежність?  (Прочитано 19443 раз)
Алёна
Newbie
*
Повідомлень: 2


Перегляд профілю
« Відповідь #15 : Квітня 24, 2012, 11:41:26 am »

інтернет- це психічна залежність
Записаний
Оксана
Newbie
*
Повідомлень: 2


Перегляд профілю
« Відповідь #16 : Квітня 24, 2012, 11:56:18 am »

Інтернет - це невичерпний віртуальний світ, де надзвичайно багато цікавої, корисної інформації. З нього так і хочеться черпати корисні поради та знання. Цей світ посміхатиметься Вам тільки тоді, коли Ви потрапили до нього щоб здобути нові знання та інформацію  для всебічного розвитку. Підморгую
Записаний
Костишин Наталя
Newbie
*
Повідомлень: 1


Перегляд профілю
« Відповідь #17 : Квітня 25, 2012, 08:53:38 am »

Інтернет-це інформаційне джерело,завдяки якому я удосконалюю свої знання,взнаю багато нового і цікавого,а також інтернет-це спосіб спілкуванння,а також знайомства з цікавими людьми,завдяки інтернету ми можемо знайти багато друзів. Усміхнений
Записаний
Яцишина
Newbie
*
Повідомлень: 1


Перегляд профілю
« Відповідь #18 : Квітня 25, 2012, 09:40:51 am »

На мою думку, користування інтернетом є дуже корисним, адже там можна знайти безліч необхідної у сучасному житті інформації,поспілкуватися з друзями.Проте, якщо просте уподобання чи захоплення інтернетом не переростає у залежність...тоді це вже негативно впливає на людину, зокрема на її психічне здоров'я і вона кожну вільну хвилину присв'ячує -інтернету...
Сьогодні інтернет-невід'ємна частина нашого життя і це не перетвориться на проблему, якщо трохи зменшувати час проведення в інтернеті, використовувати його за потребою і не забувати про друзів з якими так приємно спілкуватися , сидячи поруч , за чашкою гарної кави.
Записаний
Катериночка
Newbie
*
Повідомлень: 3


Перегляд профілю
« Відповідь #19 : Квітня 25, 2012, 09:42:16 am »

Інтернет-це для мене спосіб спілкування....Пошук нових друзів..***Також накопичення нової інформації..***
Записаний
Пасєка
Newbie
*
Повідомлень: 3


Перегляд профілю
« Відповідь #20 : Квітня 25, 2012, 09:47:57 am »

Інтернет-це для мене джерело інформації,соціальна мережа))))))Добре проведений час,спілкування з друзями,також багато нового,а особливо певні відкриття)))
Записаний
Настя Сова-Лісовець
Newbie
*
Повідомлень: 4


Перегляд профілю
« Відповідь #21 : Квітня 26, 2012, 09:29:16 am »

На мою думку інтернет- це психічна залежність, тому, що майже кожна людина у свому житті не може обійтися без інтернету, адже інтернет-це інформаційне джерело, завдяки якому ми удосконалюємо свої знання,взнаємо багато нового і цікавого
Записаний
Нарожна крістіна
Newbie
*
Повідомлень: 4


Перегляд профілю
« Відповідь #22 : Квітня 26, 2012, 09:36:58 am »

мені здається шо такій залежності набувают люди,у яких в реальному житті не вистачає спілкування
Записаний
Дарія Ляшук
Newbie
*
Повідомлень: 2


Перегляд профілю
« Відповідь #23 : Квітня 26, 2012, 09:51:27 am »

На мою думкі інтернет- це уподобання, тому що люди там спілкуються, находять нових друзів.
Записаний
Марина
Newbie
*
Повідомлень: 4


Перегляд профілю
« Відповідь #24 : Квітня 26, 2012, 10:03:27 am »

За допомогою інтернету ми можемо віднаходити різноманітну інформацію, що збагачує наші знання.Але на сьогоднішній день молодь це джерело інформації використовує не завжди в потрібних цілях!Отже, для більшості лодей інтернет-це уподобання.
Записаний
Юлия Мыкытюк
Newbie
*
Повідомлень: 2


Перегляд профілю
« Відповідь #25 : Квітня 26, 2012, 10:10:30 am »

Інтернет-це невід'ємний засіб спілкування і отримання нової інформації
Записаний
Ірина
Newbie
*
Повідомлень: 14


Перегляд профілю
« Відповідь #26 : Квітня 26, 2012, 06:22:04 pm »

Для мене інтернет-це джерело інформації та спосіб проведення вільного часу.Але багато сучасних людей у даний час не можуть уявити своє життя без інтернету.Це психічна залежність,яка частково відриває людину від реального світу та подій в ньому.На мою думку це хвороба,яка потребує лікування.
Записаний
Даніліна Євгенія
Newbie
*
Повідомлень: 4


Перегляд профілю
« Відповідь #27 : Квітня 26, 2012, 07:44:09 pm »

Даніліна Євгенія 1 курс відділенні "Лікувальна справа", я проголосувала з теми: "Інтернет - уподобання чи психічна залежність", обравши варіант відповіді, що Інтернет - це нескінченне джерело інформації. Тепер надсилаю Вам свою думку по даній темі у вигляді звіту:
Досягнення науково-технічного прогресу змінюють навколишній світ. Ці зміни можуть носити позитивний чи негативний характер, але вони завжди незворотні. Так з появою Інтернету людство вступило на новий етап розвитку цивілізації. Інтернет проник в усі сфери життя. Інтернет став інструментом обробки та передачі різних видів інформації.  Спілкування, навчання, розваги, фінансові операції та інше – все це вже неможливо уявити без Інтернету. Якщо третину життя ми проводимо у сні, то половину того, що залишилося – багато хто в онлайні. Останнім часом це перейшло в проблему, яку психологи безапеляційно називають «Інтернет–залежність». Що ж це таке і коли саме захоплення переростає у залежність? Де та межа, переступивши яку ми стаємо заложниками павутиння?
Інтернет–залежність, на якій би стадії вона не була: згубною звичкою, чи хворобою є безумовно нездоровим станом. І як будь яка залежність вона заважає нормальному життю. Причина її появи криється в нас самих, в нашій неспроможності чи небажанні розпоряджатися власним життям та часом. Ми тікаємо в віртуальний простір, щоб знайти додаткову свободу, можливості, отримати нові стимули врешті решт. В мережі ми почуваємося більш розкутими, ніж в реальному житті, можемо взагалі жити іншим життям не відчуваючи майже ніяких обмежень. Безпека та анонімність гарантована. Але  - це омана, насправді – це пастка ще «більших обмежень». Чи це легко вчасно зупинитись? Причиною багатьох психічних розладів є різні зловживання. Треба мати силу волі, щоб не опинитись в полоні віртуального світу. Інакше справдяться страшні прогнози вчених, що бачать Інтернет–залежність чумою XXI сторіччя та пророкують його масштабну епідемію.
Заложниками Інтернету  частіше за все стають діти та молодь, але на гачок може потрапити хто завгодно.  Щоб визначити, чи є у вас проблема залежності, задайте собі питання, скільки часу ви можете провести з виключеним модемом, не відчуваючи гострої потреби його увімкнути. Якщо не більше доби – це вірна ознака наявності проблеми.
Психологи вважають, що Інтернет-залежність може зруйнувати життя людини. Наприклад,  на сьогодні лише у Німеччині від Інтернет-залежності страждають близько 2 млн. чоловік, які сприймають віртуальне життя за реальне.
Як каже Тео Вессель, голова берлінського Союзу допомоги залежним, для багатьох молодих німців практично все життя проходить онлайн: в Інтернеті вони грають, спілкуються, фліртують, роблять покупки і працюють, і людям стає все важче відволіктися від монітора.
За словами фахівців, у розвитку залежності від нових медіа важливу роль зіграв також і мобільний телефон. Наприклад, медики відзначають, що якщо людина не розлучається з телефоном ні на секунду, то це вже тривожний симптом.
Фахівці стверджують, що приблизно 10 відсоткам любителів комп’ютерних ігор потрібна медична допомога, можливо, й психологічна. Інтернет-залежність – так фахівці називають нову “хворобу століття”, що зі сфери психічної переходить у фізичну, адже ортопеди вже говорять про розповсюдження “синдрому комп’ютерної миші”  – професійного захворювання людей, що постійно працюють з комп’ютером, особливо – це притаманно офісним працівникам через порушення роботи рук, плечей і шиї через монотонну малорухливу роботу в офісі за комп’ютером.
Для профілактики синдрому й Інтернет-залежності лікарі радять хоча б раз на годину розминати руки, вчитися контролювати себе, а також не проводити весь свій вільний час перед монітором комп’ютера.
Отже, можна впевнено стверджувати, що Інтернет не може зруйнувати нам ні життя. ні здоров’я – це можемо зробити тільки ми самі, бо все в наших руках.
Записаний
Бабій Віка
Newbie
*
Повідомлень: 2


Перегляд профілю
« Відповідь #28 : Квітня 27, 2012, 06:42:42 pm »

Інтернет для мене -спосіб пошуку додаткової інформації і не більше.
Записаний
Lyubawa
Newbie
*
Повідомлень: 4


Перегляд профілю
« Відповідь #29 : Квітня 27, 2012, 08:57:35 pm »

Як на мене, інтернет - це психічна залежність. Не зважаючи на те, що це надзвичайно корисна та необхідна річ, зокрема, джерело найрізноманітнішої інформації, віртуальний світ з безліччю можливостей...Ми дарма марнуємо у ньому час, який могли б використати з користю для себе. Усміхнений
Записаний
Сторінок: 1 [2] 3   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ | Powered by SMF 1.1.4.
© 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.

Minerva Theme | The Simple Machines Forum Directory