ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Листопада 16, 2019, 03:37:54 am *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: 12- травня - день медичної сестри  (Прочитано 7351 раз)
СвітЛана
Administrator
Newbie

Перегляд профілю
« : Листопада 08, 2011, 02:19:15 pm »

Пропоную у цій темі розміщувати все, що її стосується: вірші, пісні, сценарії свят, привітання, історичні відомості, цікаві факти, історії з власного життя.
Записаний
Roman
Global Moderator
Newbie

ХБМК ( 1фА )

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : Листопада 10, 2011, 05:14:32 pm »

Велика роль медичних сестер визначена історією. В усі часи медичні сестри були зосередженням милосердя, тому і називають їх сестрами милосердя.  У системі їх навчання використовуються найновітніші сучасні досягнення техніки, новітні результати медичної освіти. Атестовано на відповідну категорію – 97,2% від числа медичних спеціалістів, що підлягають атестації.
Всесвітній день медичної сестри заснований Міжнародною радою медсестер у 1971 році, в день народження Флоренс Найтингейл - першої англійської сестри милосердя і щорічно відзначається 12 травня. В 1856 році Флоренс Найтингейл на свої гроші поставила на високій горі в Kриму над Балаклавою великий хрест із білого мармуру на згадку про солдатів, лікарів і медсестер, які загинули у Kримській війні.
Міжнародна рада медсестер - перша у світі професійна організація жінок. В ній активно працювали медсестри Англії, США, Kанади.
На конференції в Лондоні в 1899 році була висловлена ідея створення системи освіти й контролю за професійною діяльністю медсестер на міжнародному рівні. Кожні 2 роки міжнародний комітет Червоного Хреста в день професійного свята присуджує 50 медалей імені Флоренс Найтингейл - це вища нагорода для медичних сестер.
Медичні сестри завжди були і залишаються основною ланкою в системі охорони здоров’я. Словами вдячності про них відгукуються люди. Така вдячність і повага здобуті відданою та нелегкою працею. Сучасні медичні сестри не зупиняються на досягнутому, а завжди прагнуть більшого.
« Останнє редагування: Листопада 10, 2011, 05:40:09 pm від Roman » Записаний
Roman
Global Moderator
Newbie

ХБМК ( 1фА )

Перегляд профілю
« Відповідь #2 : Листопада 11, 2011, 06:26:01 pm »

ДОРОГІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ!

З нагоди Вашого професійного свята – міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою.

Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
Записаний
RozaliaTub
Newbie
*

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #3 : Жовтня 25, 2017, 08:30:15 am »

Мені мама купувала на якісь певні свята золоті кулончики, з певними значеннями, а я вішала їх на браслет в ювелірній майстерні, тепер на руці ношу "історію" про певний відрізок мого життя.Можна замість перлин щось схоже робити...
Записаний

Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ | Powered by SMF 1.1.4.
© 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.

Minerva Theme | The Simple Machines Forum Directory