ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Листопада 12, 2019, 05:58:03 am *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: 1 2 [3]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Проблемні питання  (Прочитано 18449 раз)
Катериночка
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #30 : Квітня 25, 2012, 09:42:47 am »

Інтернет-це для мене спосіб спілкування....Пошук нових друзів..***Також накопичення нової інформації..***
Записаний
Аліна Марінчук
Newbie
*

Перегляд профілю
« Відповідь #31 : Травня 10, 2012, 10:05:03 am »

Для мене інтернет-це засіб для пошуку інформації,спілкування з близькими і друзями!
Завдяки комп'ютеру,і мережі інтернет я можу знайти будь яку потрібну для мене  інформацію,також комп'ютер мені допомагає  навчанні!
Записаний
RozaliaTub
Newbie
*

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #32 : Жовтня 23, 2017, 01:02:35 pm »

Для дипломної роботи необхідно зазначити актуальні питання проблеми бухгалтерського обліку необоротних активів та шляхи їх вирішення для бюджетних установ.
В інтернеті є багато різної інформації, але в основному вони стосуються обліку на підприємствах - корисної інформації дуже мало. Для дипломної роботи мені необхідні чіткі проблеми обліку, наприклад, відсутність належної мат бази, автоматизація обліку і тд. Але цього мало - потрібно ще декілька дуже важливих проблем обліку необоротних активів, які постають перед бюджетними установами. А так як я не маю трудового практичного досвіду з обліку, мені дуже важко самому "вигадувати" ці проблеми. Саме тому я й звертаюся до вас, до бухгалтерів, які мають досвід роботи і безпосередньо стикалися з цими проблемами в ході ваших трудових буднів.
Записаний

Сторінок: 1 2 [3]   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ | Powered by SMF 1.1.4.
© 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.

Minerva Theme | The Simple Machines Forum Directory