ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Червня 01, 2020, 04:45:35 am *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
  Перегляд Повідомлень
Сторінок: [1]
1  Спілкування / Спілкування / Re: Інтернет - уподобання чи психічна залежність? : Квітня 26, 2012, 07:44:09 pm
Даніліна Євгенія 1 курс відділенні "Лікувальна справа", я проголосувала з теми: "Інтернет - уподобання чи психічна залежність", обравши варіант відповіді, що Інтернет - це нескінченне джерело інформації. Тепер надсилаю Вам свою думку по даній темі у вигляді звіту:
Досягнення науково-технічного прогресу змінюють навколишній світ. Ці зміни можуть носити позитивний чи негативний характер, але вони завжди незворотні. Так з появою Інтернету людство вступило на новий етап розвитку цивілізації. Інтернет проник в усі сфери життя. Інтернет став інструментом обробки та передачі різних видів інформації.  Спілкування, навчання, розваги, фінансові операції та інше – все це вже неможливо уявити без Інтернету. Якщо третину життя ми проводимо у сні, то половину того, що залишилося – багато хто в онлайні. Останнім часом це перейшло в проблему, яку психологи безапеляційно називають «Інтернет–залежність». Що ж це таке і коли саме захоплення переростає у залежність? Де та межа, переступивши яку ми стаємо заложниками павутиння?
Інтернет–залежність, на якій би стадії вона не була: згубною звичкою, чи хворобою є безумовно нездоровим станом. І як будь яка залежність вона заважає нормальному життю. Причина її появи криється в нас самих, в нашій неспроможності чи небажанні розпоряджатися власним життям та часом. Ми тікаємо в віртуальний простір, щоб знайти додаткову свободу, можливості, отримати нові стимули врешті решт. В мережі ми почуваємося більш розкутими, ніж в реальному житті, можемо взагалі жити іншим життям не відчуваючи майже ніяких обмежень. Безпека та анонімність гарантована. Але  - це омана, насправді – це пастка ще «більших обмежень». Чи це легко вчасно зупинитись? Причиною багатьох психічних розладів є різні зловживання. Треба мати силу волі, щоб не опинитись в полоні віртуального світу. Інакше справдяться страшні прогнози вчених, що бачать Інтернет–залежність чумою XXI сторіччя та пророкують його масштабну епідемію.
Заложниками Інтернету  частіше за все стають діти та молодь, але на гачок може потрапити хто завгодно.  Щоб визначити, чи є у вас проблема залежності, задайте собі питання, скільки часу ви можете провести з виключеним модемом, не відчуваючи гострої потреби його увімкнути. Якщо не більше доби – це вірна ознака наявності проблеми.
Психологи вважають, що Інтернет-залежність може зруйнувати життя людини. Наприклад,  на сьогодні лише у Німеччині від Інтернет-залежності страждають близько 2 млн. чоловік, які сприймають віртуальне життя за реальне.
Як каже Тео Вессель, голова берлінського Союзу допомоги залежним, для багатьох молодих німців практично все життя проходить онлайн: в Інтернеті вони грають, спілкуються, фліртують, роблять покупки і працюють, і людям стає все важче відволіктися від монітора.
За словами фахівців, у розвитку залежності від нових медіа важливу роль зіграв також і мобільний телефон. Наприклад, медики відзначають, що якщо людина не розлучається з телефоном ні на секунду, то це вже тривожний симптом.
Фахівці стверджують, що приблизно 10 відсоткам любителів комп’ютерних ігор потрібна медична допомога, можливо, й психологічна. Інтернет-залежність – так фахівці називають нову “хворобу століття”, що зі сфери психічної переходить у фізичну, адже ортопеди вже говорять про розповсюдження “синдрому комп’ютерної миші”  – професійного захворювання людей, що постійно працюють з комп’ютером, особливо – це притаманно офісним працівникам через порушення роботи рук, плечей і шиї через монотонну малорухливу роботу в офісі за комп’ютером.
Для профілактики синдрому й Інтернет-залежності лікарі радять хоча б раз на годину розминати руки, вчитися контролювати себе, а також не проводити весь свій вільний час перед монітором комп’ютера.
Отже, можна впевнено стверджувати, що Інтернет не може зруйнувати нам ні життя. ні здоров’я – це можемо зробити тільки ми самі, бо все в наших руках.
2  Спілкування / Спілкування / Re: Проблема віртуальної залежності : Квітня 21, 2012, 07:53:32 pm
Даніліна Євгенія, студентка 1 курсу відділення "Лікувальна справа".
Я проголосувала з теми "Проблема віртуальної залежності", а саме обрала свій варіант, тобто я користуюся Інтернетом, коли мені необхідна інформація з того чи іншого предмета.
Тепер відправляю Вам свій звіт у вигляді моєї думки щодо цієї теми:

ІСТОРІЯ  ПРО  ЦЕ  ПРАВДИВА,
АЛЕ  У  ПРАВДИ  ДВА  КРИЛА  -
КОЛИСЬ  КОМП’ЮТЕР  БУВ  ЯК  ДИВО,
ТЕПЕР  ДЛЯ  НАС,  ЯК  ДВІЧІ  -  ДВА…
>
ТЕПЕР  ДИЛЕМА  ВИНИКАЄ  -
ЧИ  ІНТЕРНЕТ  ДЛЯ  НАС  Є  РАЄМ?
>
ЗВИЧАЙНО,  ЦЕ  ВАЖЛИВА  ТЕМА,
АЛЕ  НЕ  ЩЕЗНЕ  ЦЯ  ПРОБЛЕМА…
НЕ  ВИНЕН  В  ЦЬОМУ  ІНТЕРНЕТ,
А  ТОЙ,  ДЛЯ  КОГО  ВІН  "КЛІЄНТ"…
            О.  ШНУРЕНКО.

   Станом на сьогоднішній день існування Інтернету є звичним і буденним явищем, яким нікого не здивуєш. Сьогодні , напевно, не існує  жодної людини, у якої не було б вдома  комп'ютера,  який  би не був  підключений  до  Інтернету.   Усі ми  не  уявляємо  свого  життя  без  цієї  глобальної  мережі, яка є чарівною паличкою, що виручає в необхідний момент.  І  це  є  цілком  зрозумілим,  адже  Інтернет  - це немов  цілий  світ,  неймовірно  захоплюючий,  цікавий  та  корисний. Тут можна  швидко  та  легко  скачати  реферати  або  знайти  необхідну  для  навчання  інформацію,  можна  подивитися  улюблені  фільми,  послухати  музику,  прочитати  щось  цікавньке  про  те, що тебе цікавить,  дізнатися  останні  новини  у  різних  сферах, але у будь-якому випадку найголовнішою  функцією  Інтернету  все  ще  залишається  комунікативна, тому що він  пов’язує   мільйони людей з різних куточків світу.  Тепер  можна  не  лише  спілкуватися,  а  й  бачити  дорогих  тобі  людей  навіть, якщо вони не поруч з тобою.  Ось  до прикладу останні дані, щодо «відвідування» Інтернету: середньостатистична  людина  проводить  за  комп’ютером  близько  3  годин  на  день,  інколи  трапляються  й  такі,  що  проводять  в  Інтернеті  10-12  годин.   Соціальна мережа, де ти спілкуєшся без часових та просторових обмежень , дарує тобі так зване «відчуття»  потрібності іншим, приховуючи твою самотність. Чи це справді так? Чи є ці емоції справжніми, а не віртуальними ? Чи є в тебе час в реальному житті знайомитись з новими людьми, знаходити друзів та спілкуватись з ними без клавіатури?.... Люди  спілкуються  у  віртуальному  світі  замість  того,  щоб  просто  перейти  дорогу  і  поговорити  вживу?
   Отже, перебування у світі власної віртуальної реальності непомітно робить користувачів залежними «наркоманами».
       Мене, наприклад,  лякає думка про те, що,  можливо, у  майбутньому  люди  зовсім  перестануть  виходити  на  вулицю,  і  цілі  дні, місяці, роки  сидітимуть  за  комп’ютером?  Це,  звісно,  ж звучить трохи дивно, але все наближається саме до цього. Так,  звісно,  Інтернет  –  це  неймовірно  корисна  річ,  створена  для  розвитку  людини  і  допомоги  їй.  Завдяки йому Людина  має можливість  задовольнити  свої   найголовніші потреби  у  пізнанні  чогось  нового,  спілкуванні  та  відпочинку.  Також  позитивні  моменти  пов’язані  з  розвитком  творчості,  досягненням  успіхів.  Користувачі  можуть  презентувати  себе  з  іншої,  ніж  в  реальному  житті  сторони,  роблять  речі,  на  які  ніколи  не  наважилися  б  у  реальному  житті. 
Але  деякі  особистості  під  впливом  Інтернету,  на  жаль, не розвиваються, а  деградують.  Вони  спілкуються,  не  бачачи  справжнього, реального  обличчя  людини,  її  очей, виразу обличчя, не відчувають її настрою, тому,  у більшості випадків, у  реальному  житті   зіткнувшись віч-на-віч  зі  «справжніми  людьми», вони  часто  губляться  та  соромляться  виказати  свою  думку  та  емоціі.
У  таких  людей  часто розвивається  цілий ряд  комплексів., які, на превеликий жаль, часто закінчуються фатально.  Психологи  та  лікарі  кажуть,  що  коли  людина  проводить  багато  часу  в  Інтернеті,  особливо  вночі,  то  у  неї  розвивається  безсоння  і,  як  наслідок,  агресивність,  перевтома,  зниження  розумових  здібностей…  Також  значно  погіршується  зір.  Є  люди,  які  піддаються  згубному  впливу  Інтернету  більше  за  інших.  У  них  нестійка  психіка,  вони  можуть  проводити  в  мережі  до  18  годин  у  день.  Інтернет-залежність    дуже  подібна  до  залежністі  від  азартних  ігор.
   Інтернет , звісно,  річ  чудова,  просто  необхідно вміло  користуватися  усіма  його  багатствами.  Не  забувайте,  ніколи про  віртуальну  реальність!  Озирніться  навколо!  Адже  світ  такий розмаїтий, прекрасний  і  яскравий!  Не  потрібно  задарма гаяти  час,  його  не  так  вже  й  багато.  Насолоджуйтесь  кожною  миттю життя,  радійте  йому,  усім  його  проявам,  і  тоді  обов’язково  будете  щасливими!

3  Спілкування / Дозвілля / Re: Кімната сміху : Лютого 15, 2012, 09:54:40 pm
Даніліна Євгенія 1 курс.
1. Чую, хтось ходить в шафі.... Відкриваю - а там плаття з моди виходять.

2. Кожен приносить щастя: один - своєю присутністю, інший - своєю відсутністю.

3. Дзвонить хлопець до дівчини;
-Що робиш, сонце?
- Сумую за тобою, плачу за тобою, хвилююся за тебе. А ти?
-Сосиску їм!
4  Спілкування / Спілкування / Re: Комп'ютер - залежність чи необхідність? : Лютого 15, 2012, 07:47:32 pm
В сучасному світі комп'ютер, звичайно є необхідністю, оскільки з кожним роком впроваджуються нові та більш сучасні технології, з кожним днем комп'ютеризуються нові галузі нашого життя. Комп'ютер  прийшов на допомогу людям. Завдяки комп'ютерам багато галузей науки та промисловості почали виконувати ті задачі, які вони не змогли б виконати без них. Завдяки впровадженню комп'ютерної техніки та інших інноваційних технологій ми отримали величезні можливості для спілкування між рідними, друзями, близькими на великих відстанях. Однак, "завдяки" цим можливостям, для багатьох людей комп'ютер став хворобою, оскільки люди починають забувати, що таке реальне спілкування і все більше занурюються у світ віртуального. Це в свою чергу призводить до того, що люди перестають слідкувати за своїм здоров'ям, і від покоління до покоління населення стає все більш хворобливим і менш здоровим, ніж попереднє покоління.
Тобто дати однозначну відповідь на це питання неможливо. І, на мою думку, процентне співвідношення між необхідністю та хворобою можна представити як 55 до 45.
Сторінок: [1]
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ | Powered by SMF 1.1.4.
© 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.

Minerva Theme | The Simple Machines Forum Directory